Постільна білизна з фланелі - це комплект постільної білизни, виготовлений з тканини, яка має м'який, пухнастий і теплий ворс на поверхні. Фланель зазвичай виготовляється з бавовни або змішаних матеріалів з додаванням інших волокон, таких як поліестер або вовна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 210 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.






