Дитяча постільна білизна з чудовими принтами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Фланель |
| Тип сировини | Змішане |
| Щільність | 320 ніт/см2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.


