
Велюрова постільна білизна CROWN півтораспальна
1 080 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 422-80-27
Роман Євгенійович- +380 (96) 839-86-50Костянтин Юрійович
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча велюрова постільна білизна. Простинь на резинці. В наявності 2- різних кольорів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Велюр |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.










