Постільна білизна з вибитим візерунком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип комплекту | Евро |
| Тип тканини | Велюр |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Підковдра | 1 (шт.) |
| Простирадло | 1 (шт.) |
| Наволочка | 2 (шт.) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло на гумці | 0 |
| Подарункове паковання | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.







