
Постільна білизна Crown Batterfly євро
830 ₴
Мінімальне замовлення — 22 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 422-80-27
Роман Євгенійович- +380 (96) 839-86-50Костянтин Юрійович
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Оригінальна стильна постільна білизна «Метелики» від Crown.
Однотонний комплект, з вишивкою, тканини сатин представлений в більше ніж 15 кольорах, серед яких є і комбіновані !
Красива, якісна вишивка робить цей комплект по справжньому стильним. Доторкніться власноруч , та відчуйте нашу турботу через постільну білизну Batterfly від Crown
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Колір | Бежевий |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
- Мінімальне замовлення: 22 шт.

