
Постільна білизна Perfume євро
520 ₴
Мінімальне замовлення — 24 шт.
Показати всі оптові ціни- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 01-200-24
+380 (67) 422-80-27
Роман Євгенійович- +380 (96) 839-86-50Костянтин Юрійович
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
01-200-24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Полікотон |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 210 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
- Мінімальне замовлення: 24 шт.

