Коврик для ванної
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Килимок для ванної |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Основа | Гума |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 40 см |
| Товщина | 2 мм |
| Підходить для підлоги з підігрівом | Так |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.









