
Простинь на резинці страйпсатин з 2 наволочками "TALO"
415 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 422-80-27
Роман Євгенійович- +380 (96) 839-86-50Костянтин Юрійович
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Наматрасник страйп сатин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Наматрацник |
| Вікова група | Для дорослих |
| Розмір | 180x200 |
| Тип кріплення до матрацу | резинка за периметром |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Антистатичні властивості наматрацника | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 180 см |
| Ширина наматрацника | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Тип комплекту | Евро |
| Простирадло на гумці | Да |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.







