
Велюрова постільна білизна CASA з 2 наволочками Євро
1 245 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 422-80-27
Роман Євгенійович- +380 (96) 839-86-50Костянтин Юрійович
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велюровое постельное белье CASA с 2 наволочками Евро.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Велюр |
| Щільність | 320 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.










