Постільний комплект Epico Royal 1,5 сп. – це вишукане поєднання стилю та комфорту. Комплект виконаний з високоякісного сатину, який відрізняється м'якістю та шовковистістю. Щільність тканини 140 г/м² забезпечує довговічність та зносостійкість.В комплект входять: підковдра, простирадло на гумці і дві наволочки. Різноманітність кольорів дозволить підібрати комплект під будь-який інтер'єр. Виробник гарантує високу якість та довговічність своєї продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Коттон |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
| Подарункове паковання | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.









