Постільна білизна "Вафелька" - затишок та комфорт у кожній деталі!
Постільна білизна "Вафелька" - це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, затишок та якість. Виготовлена з високоякісної фланелі (100% бавовна), вона подарує вам незабутні відчуття тепла та м'якості.
- Натуральний матеріал: фланель зі 100% бавовни забезпечує комфортний та здоровий сон.
- Тепло та затишок: фланелева тканина чудово зберігає тепло, зігріваючи вас у холодні ночі.
- Практичність: постільна білизна "Вафелька" легко переться та швидко сохне.
- Стильний дизайн: вафельна структура тканини надає постільній білизні оригінальний та сучасний вигляд.
В ящику 16 од.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
| Подарункове паковання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.







