Цей комплект постільної білизни преміум-класу створений для тих, хто цінує найвищу якість та комфорт. Виготовлений з м'якого та шовковистого велюру, він подарує вам незабутні відчуття затишку та тепла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 80 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 80 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 428 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




