Півтораспальна постільна білизна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Фланель |
| Щільність | 130 г/м2 |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 150 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 10 шт.





