Новий сатин в євро розмірі
З якісною вишивкою та стильною окантовкою
З якісною вишивкою та стильною окантовкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Бежевий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴
- Мінімальне замовлення: 22 шт.






