Однотонна постільна білизна страйпсатин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Колір | Білий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴
- Мінімальне замовлення: 18 шт.


