Велюрова постільна білизна, мех, травка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 870 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.









