Домик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Щільність | 350 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Країна виробник | Румунія |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.


