100*200
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Коврова доріжка |
| Вид килима | Ворсовий |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 30 мм |
| Довжина килима | 200 см |
| Ширина килима | 100 см |
| Товщина килима | 50 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.





