У комплект входять: підодіяльник (200х230 см), простирадло (230х250 см) та чотири наволочки (50х70 см). Виріб не потребує особливого догляду: машинне прання без віджиму та прасування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Мінімальне замовлення: 10 комплектів




