Постільна білизна TALO - це ідеальне поєднання стилю та комфорту. Натуральні тканини, різноманітні дизайни та зручний фланець забезпечать вам міцний і здоровий сон.
Розміри постільної білизнит (1.5, 1.8, 2.0)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Фланель |
| Колір | Різні кольори |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 75 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 75 см |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴
- Мінімальне замовлення: 15 шт.








