Постільна білизна Laura Grand (модель H-1) - це розкішний комплект постільної білизни євро розміру, виготовлений з високоякісного сатину. Білизна поставляється в елегантній коробці, що робить її чудовим подарунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Написи |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 230 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
| Простирадло на гумці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.









